Sharp 70HP5265E | 70 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, Headphone jack (3.5 mm) |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 70 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 177 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 274.00 mm |
| Gross height (mm) | 952.00 mm |
| Gross weight | 27.30 kg |
| Gross width (mm) | 1556.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 155.6 x 104.7 x 16 cm |
| Net weight | 19.80 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1500.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 70HP5265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED with global dimming |
| Tare weight (kg) | 7.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sharp 70hp5265e 70 smart tv google tv uhd, 70hp5265e, sharp, telerid











